Poprawki wykonane mini maszyną do szycia

 

Otworzyłam mały warsztat krawiecki i świadczyłam dość tanie usługi na terenie całego miasta. Ogólnie szyłam ubrania na zamówienia dla różnych firm i zatrudniałam mnóstwo osób. Był to prężnie działający warsztat krawiecki cieszący się dobrą renomą.

Posiadanie mini maszyny w warsztacie krawieckim

mini maszyna do szyciaCzęsto ludzie przychodzili do mnie, żeby wykonać drobne poprawki typu, zwężać sukienkę czy podszyć nogawki. Musiałam do tego używać dużej maszyny, co wprawiało nieco zamieszania, ponieważ musiał być przerywany proces szycia masowego. Potrzebna była mi więc jakaś mini maszyna do szycia, którą mogłabym tego typu poprawki wykonywać. Skontaktowałam się ze swoim dostawcą, od którego kupiłam wszystkie maszyny do szycia i poprosiłam o sprawdzenie, czy jest dostępna jakaś mini maszyna w ofercie. Było kilka rodzajów. Sama dokonałam wyboru, ponieważ musiała to być profesjonalna maszyna do szycia, gdyż tylko takie były w moim warsztacie. Dostawca maszynę przywiózł mi już następnego dnia rano i mogłam od razu na niej robić wszelkie poprawki, czy przeróbki. Od razu włączyłam tę maszynę, ponieważ chciałam sprawdzić jak działa. Mimo tego, że była niewielkich rozmiarów, to doskonale radziła sobie nawet z jeansem. Byłam zadowolona z tego zakupu i ta mini maszyna służyła tylko do drobnych prac krawieckich. Dzięki temu duże maszyny mogły pracować bez przerwy i nie było opóźnień z oddawaniem ubrań producentom. Koszt zakupu tej maszyny był tak niski, że właściwie go nie odczułam.

W moim warsztacie jedna taka maszyna może i była wystarczająca, jednak zdecydowałam się kupić jeszcze kilka. Coraz więcej klientów z drobnymi sprawami przychodziło i często zdarzało się, że jakieś przeróbki wykonywane były od ręki. To cieszyło klientów, bo nie musieli czekać.