Recaro young sport 9-36 kilo

 

Maluch wyrasta z łupinki, a podróże z nim zmieniają się w koszmar. To ewidentny znak, że trzeba poszukać kolejnego fotelika. Wielu znajomych rodziców zdecydowało się na Recaro Young Sport. To fotel, który zostanie z wami już do końca fotelikowej przygody.

Z Recaro Young Sport już do końca

fotelik recaro young sportJest to fotel samochodowy, w którym bezpiecznie może podróżować już 9 miesięczny maluch, który osiągnie wagę 9 kilogramów oraz samodzielnie siedzi. Natomiast podróżnik musi pożegnać się z fotelikiem, gdy będzie ważył 36 kg, czyli około 12 roku życia, kiedy kodeks drogowy zezwala już na podróżowanie w pasach samochodowych, bez urządzeń podtrzymujących. Sposób montowania Recaro Young Sport na pasy, sprawia, że pasuje on niemalże do każdego samochodu. Wystarczy w odpowiednich punktach przeciągnąć i zamknąć na zatrzaski trzypunktowy pas samochodowy. Aby zapewnić nawet małemu dziecku, które często zasypia w samochodzie, fotelik recaro young sport posiada regulowany zagłówek, pozycje odchylaną przydatną w czasie drzemki, siedzenie z pianki dopasowującej się do kształtu ciała oraz poduszkę zwiększającą stabilność najmniejszych pasażerów. Natomiast o najwyższy poziom bezpieczeństwa dziecka dbają pięciopunktowe, wewnętrzne pasy fotelika, które demontuje się po osiągnięciu przez dziecka wystarczającego wzrostu i stopnia rozwoju aby dziecko nie wyswabadzało się z pasów samochodowych podczas jazdy. Fotel został rozbudowany o autorski system redukujący siłę uderzeń bocznych.

Oprócz fotelika Recaro Young Sport obecnie na polskim rynku jest tylko jeszcze jeden fotel o identycznym zakresie wagowym i podobnych właściwościach, jednak jego oferta jest nieco uboższa w kolorystyczne warianty niż Recaro. Tak więc spokojnie wybierzesz fotel, który spodoba się zarówno córce, jak i synowi.