Suszarka do rąk kieszeniowa, nowoczesne szuszenie

 

Kluby, restauracje, kina oraz w wielu innych miejscach publicznych stosowane są dzisiaj elektryczne suszarki do rąk. Wygoda o raz szybkość i dokładność suszenia zapewniają dzisiaj między innymi suszarki do rąk kieszeniowe, którym przyjrzymy się poniżej.

Wygoda i stosowanie suszarek do rąk kieszeniowych

suszarka do rąk kieszeniowaW miejscach publicznych korzystając z toalety coraz częściej już widzimy zamiast ręczników papierowych elektryczne suszarki do rąk. Urządzenia te są alternatywą dla ręczników papierowych, wystarczy, że zapewnimy dopływ prądu do urządzenia takiego jak suszarka do rąk kieszeniowa. Automatycznie oszczędzamy na wyrzucaniu zbędnych kilogramów zużytego lub jak w większości przypadków częściowo zużytego papieru, oraz na workach na śmieci. Kieszeniowe suszarki do rąk nazywane są strumieniowymi, zajmują one więcej miejsca niż tradycyjne dmuchawy elektryczne. Przedsiębiorstwo Dyson opatentowało kieszeniowe suszarki do rąk w pierwszej dekadzie XXI wieku, wyróżniają się one nowoczesnym wyglądem. W porównaniu do zwykłych suszarek te montowane są na wysokości pasa, ponieważ jest to rozwiązanie, które się sprawdza. Wygoda oraz komfort w stosowaniu suszarek do rąk kieszeniowych sprawia, że wynalazek ten skutecznie wypiera starsze modele z rynku. Nowoczesny wygląd tych urządzeń powoduje, że są one także elementem dekoracyjnym w dzisiejszych łazienkach, ożywiają oraz nadają blasku naszej łazience. Kieszeniowe suszarki do rąk są droższe od klasycznych urządzeń ale warto zauważyć, że skracają one czas suszenia o kilka sekund, dzięki czemu inwestycja w te nowoczesne suszarki szybciej nam się zwróci.

Suszarki kieszeniowe są oferowane w różnych rozwiązaniach, maja różne kolory. Czas suszenia rąk w tym urządzeniu to jedynie 7 sekund, podczas gdy w zwykłych suszarkach było to kilka sekund więcej. Te i inne pozytywy wynikające ze stosowania suszarek do rąk kieszeniowych są wystarczające aby przekonać się do zainstalowania takich w swoim lokalu.