Warmińsko-mazurski odcinek Green Velo

 

Na Warmii i Mazurach w ramach projektu dla rowerzystów wybudowano lub wyremontowano blisko 300 km tras rowerowych a oprócz tego tak wytyczono trasy, by przebiegały przez najładniejsze miasteczka Zatoki Wiślanej. Gdzie w takim razie pod szyldem Green Velo nocować?

Noclegi dla rowerzystów w Zatoce Wiślanej

green velo - noclegiJeśli kochasz rower i chciałabyś spędzić wakacje na dwóch kółkach, zbieraj paczkę i szukaj swojej trasy w Warmińsko-mazurskim. Oszczędzisz sobie niewiarygodnych tłumów, wypoczniesz aktywnie oglądając naprawdę świetne widoki, a do tego projekt myśli o wszystkich potrzebnych elementach. W ramach projektu Green Velo wyremontowano, przystosowano bądź zbudowano kilkaset kilometrów tras dla jednośladów oraz wyposażono w miejsca postojów z udogodnieniami dla rowerzystów. Ale oprócz atrakcji i ulepszeń na szybkie wypady, projekt dba również o długodystansowców. Skarb green velo – noclegi w każdym standardzie to domena miejscowości jak Frombork, Braniewo, Lidzbark Warmiński czy Węgorzewo i Gołdap oferują miejsca w gospodarstwach agroturystycznych, kameralnych pensjonatach, a nawet wypasionych SPA, w których można zregenerować organizm i podbudować ducha. Niezależnie jaka jakość hotelu jest w twoich planach, wszystkie bez problemu odnajdziesz w sieci, by móc zarezerwować pobyt z wyprzedzeniem bez martwienia się o to na miejscu. Większość miejsc noclegowych trasy Green Velo zostało także ocenione przez wcześniejszych gości, co jest bardzo pomocne przy planowaniu doskonałego wyjazdu.

Obecnie projekt obejmuje 2000 km w całym kraju. Odcinek warmińsko-mazurski nie odstaje jakością i liczbą atrakcji od pozostałych miejsc w kraju. Jadąc nowoczesnym szlakiem Grenn Velo noclegi można znaleźć w każdym miasteczku wymienionym na stronach projektu.